Kontakt oss

Ring oss: +47 907 66520 eller send epost til: bjorn@tromsogolf.com

Ansatte

Bjørn Sønsteby

Daglig leder

Tlf: 907 66520

Roger Franzen

Head greenkeeper

Tlf: 404 15829

Dmitri Ivanov

Greenkeeper

Hanne Martinsen

Driftsansvarlig klubbhus

Julie Dussolliet

Kafemedarbeider

Jan Frode Pedersen

Banearbeider/Regnskap

Kontaktpersoner

Styret i Tromsø Golfklubb

Monica Wara, styreleder – 952 10395 – monica@tiff.no
Eivind Knutsen, nestleder – 900 11060 – eivikn@online.no
Solfrid Nordgård Eskildsen, styremedlem – solfrid10@hotmail.com 
Frode Brox Pettersen – styremedlem – frode@ksat.no
Bengt Nielsen – styremedlem – bengt.arne.nielsen@gmail.com
Morten Marienborg – styremedlem – Mortmari@online.no

Golfkurs/VTG-ansvarlig

Bjørn Halvor Wikasteen – 459 60475 – bhw@hotmail.no

Turneringskomite

Stian Ørbeck Sørheim – 958 02807 – stianos@gmail.com
Fred Abelsen – 992 44474 – fred.abelsen@outlook.com
Lars Abelsen – 913 91388 – lars_abelsen@hotmail.com
Anne Skancke Karlsen – 924 24533 – anneskarlsen@live.no

Banekomite

Bjørn Sønsteby, daglig leder – bjorn@tromsogolf.com
Roger Franzen, Head greenkeeper – franzenroger@hotmail.com
Rune Karlsen – rune@tromsogolf.com
Arne Munch Ellingsen

Handicapkomite

Bjørn Sønsteby, daglig leder
Rune Karlsen

Damekomite

Eva Sparrman – 951 35426

Seniorkomite

Hagbart Nilsen – 906 00370

Valgkomite

Lone Jørgensen – lonetromso@gmail.com
Anne G Ekeland – agekeland@gmail.com

Kontrollkomite

Kent-Helge Holst – kent.holst@consto.no
Even Liahjell – even@arnestedet.no

Custom Fitting

Rune Karlsen – 900 12947

Her finner du Tromsø Golfklubb

Verdens nordligste 18-hullsbane ligger på Breivikeidet utenfor Tromsø

Adresse: Tromsø Golfklubb,
Slettmovegen 173, 9027 Ramfjordbotn

Vinteradresse: Skattøravn. 40, 9018 Tromsø

Kontonr: 4750.14.03004

 

Brukernavn Passord